این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

مجموعه مستند پرونده های مرموز

 

مستند UFO Files

 

بیش از پنجاه دهه است که سازمان های اطلاعاتی آمریکا پرونده های مربوط به یوفوها را پنهان کرده اند . آن ها می گویند حجم اطلاعات و پرونده هایی که سازمان اطلاعات شوروی  (KGB)  پنهان کاری کرده به مراتب بیشتر است . سالیان نه چندان قبل بسیاری از ما خبر انهدام یک بشقاب پرنده توسط جنگنده میگ شوروی را شنیده ام . اما دولت وقت شوروی همواره از افشای هر گونه اطلاعات مربوط به این موضوع جلوگیری کرده است. آیا شوروی قصد داشته از تکنولوژی برتر یوفوها جهت جنگ بر علیه ایالات متحده استفاده کند . این مستند ، پرسروصدا ترین مستندهای ساخته شده درباره سازمان های سری است.

 

این مجموعه مستند دارای 4 فصل می باشد .

 

 

فصل 1 2004 دارای 15 قسمت با عناوین زیر می باشد :  

 

1 - UFO Hot Spots بشقاب پرنده های داغ

رفتن به مناطق مختلفی از جهان که وجود UFO ها در آنجا گزارش شده است .

 

2 - When UFOs Arrive هنگامی که بشقاب پرنده ها وارد شوند

بررسی سیاست های دولت ها در مخفی کردن برخورد های نظامی و ملاقات با فرا زمینی ها

 

3 - UFOs in the Bible بشقاب پرنده ها در کتاب مقدس

بررسی دنیای آخرت و گزارش وجود فرازمینی ها در کتب مقدس

 

4 - Roswell: Final Declassification راسول : سرانجام علنی

بررسی یک تحقیق که در سال 2001 انجام شده است و در آرشیو ملی ، جزء اسناد نظامی محرمانه نگهداری می شود . این تحقیق می تواند بینش ما را در مورد آنچه که واقعا در طول تاریخ و در حوادث رازول رخ داده است ، بالا برد . 

 

5 - Crop Circle Controversy زراعت و اصلاح نباتات

نگاهی به پدیده محصولات و بررسی یک چوب کنده کاری شده مربوط به سال 1678

 

6 - Area 51: Beyond Top Secret منطقه 51 فراتر از راز

رسیدگی به فعالیت های تأسیسات هسته ای مخفی برتر در نوادا در منطقه 51 و به دنبال آن گسترش توسعه هواپیماهای نظامی پیشرفته و شایعات مهندسی معکوس فضاپیماهای بیگانه

 

7 - UFOs: Then and Now? The Innocent Years سال های بی گناه

بررسی شواهدی از وجود بشقاب پرنده ها در طول تاریخ بشر در نقاشی های ماقبل تاریخ بشر در غارها ، نقاشی های دیواری قرون وسطی و هنر رنسانس که به تصویر کشیدن اشیاء عجیب و غریب در آسمان ها به اوج خود می رسد .  

 

8 - Soviet UFO Secrets Revealed اسرار بشقاب پرنده ها ی شوروی

کنکاش در برخی از عجیب و غریب ترین گزارش هایی از بشقاب پرنده ها در تاریخ شوروی روسیه و بررسی شایعاتی در مورد یک گنج از اسناد KGB UFO که محرمانه باقی مانده است .

 

9 - UFOs: Then and Now? Cause for Alarm دلیل برای زنگ

بررسی حوادث معروف راسول در سال  1947، سقوط UFO در نیومکزیکو ، حادثه UFO در سال 1952 در واشنگتن ، وجود UFO در نوا اسکوشیا کانادا و حوادث RAF Bentwaters

 

10 - UFOs: Then and Now? Nightmare کابوس

مطالعه پرونده ی معروف 1961 مربوط به ربوده شدن بتی و بارنی هیل توسط فضایی ها

 

توضیحات بیشتر :

 

یکی از معروفترین وقایعی که در ارتباط با ربودن انسان ها توسط بیگانگان فضایی در محافل علمی مطرح است ماجرای خانوداه هیل می باشد . ماجرای مربوط به ربوده شدن این زن و شوهر به 19 سپتامبر 1965 باز می گردد . در این تاریخ اتومبیل بتی و بارنی هیل در لنگستر نیو همپشایر در حال حرکت به سمت منزل بود . آن ها به دفعات ، نوری عجیب را درآسمان بالای سر خود مشاهده کردند و ماشین خود را برای مشاهده آن شی عجیب چند بار متوقف نمودند . آخرین باری که آن ها برای مشاهده آن شی عجیب توقف کردند بارنی هیل وحشت زده به سمت اتومبیل دوید و از بتی خواست که فورا سوار شود . او فریاد زد : آن ها می خواهند ما را بدزدند و در همین حال با سرعتی سرسام آور شروع به رانندگی نمود . ناگهان صدای عجیبی بر فراز سقف اتومبیل آنها شنیده می شود و هر دوی آن ها دچار خواب آلودگی شدیدی می شوند . پس از آنکه هر دوی آن ها به هوش می آیند خود را 35 مایل دور تر از محل رانندگی می یابند و با نگاه کردن به ساعت متوجه می شوند که دو ساعت را در خواب و بی خبری بوده اند . روز بعد آن ها گزارشی را از آنچه که برایشان اتفاق افتاده بود را به مقامات مسول در پایگاه پلیس ارائه دادند و متعاقب آن توسط مسولان کمیته بررسی پدیده های هوایی ، مورد بازجویی قرار گرفتند . بعد از 10 روز از این واقعه کابوس های شبانه بتی و بارنی هیل شروع شد که آن ها را مجبور کرد تا با یک روانشناس معروف به نام دکتر بنیامین سایمون تماس بگیرند . معالجات روان درمانی بر روی این دو به مدت 6 ماه ادامه یافت . در جریان خواب مصنوعی (هیپنوتیزم) که برای معالجه آن ها انجام شد جزییات بیشتری توسط بتی و بارنی هیل بیان شد که در هر مورد اظهارات آن ها با هم تطابق داشت . آن ها در جریان خواب مصنوعی اظهار داشتند که پس از آنکه توسط بیگانگان فضایی به داخل سفینه برده شدند نمونه هایی از پوست و موی آن ها برداشته شده است . همچنین در جریان خواب مصنوعی بتی هیل گفت که از رییس آن ها در مورد اینکه آن ها از کجا می آیند پرسید . آن ها در جواب وی ، تصویری سه بعدی از یک منظومه را نشان دادند که هر دو زن و شوهر در جریان هیپنوتیزم تصویر آن را به درستی رسم کردند . تصویری که آن ها رسم کردند امروزه به تصویر گلیس معروف شده است . نکته جالب این است که پس از این واقعه تمام مراکز علمی جهان از سازمان ناسا گرفته تا ستاره شناسان اماتور تلسکوپ های خود را به سمتی که بتی هیل اشاره کرده بود نشانه گرفتند .

7 سال بعد این منظومه توسط دانشمندان با نام - زتا رتیکولی- کشف و مورد تایید قرار گرفت . بعد ها پزشک مربوطه از سوی مقامات امریکایی مورد فشار قرار گرفت تا موضوع ملاقات فرازمینی ها با خانواده هیل را انکار نماید و وی نیز چنین اعلام نمود که ، کسانی که تحت هیپنوتیزم قرار می گیرند ممکن است مطالبی را عنوان کنند که لزوما صحیح نباشند و بدین ترتیب سخنان بتی و بارنی هیل هم از این قاعده مستثنی نیستند .  

 

11 - UFOs: Then and Now? Aliens and Contact تماس با بیگانگان 

رسیدگی به خورشید گرفتگی سال 1991 در مکزیکو سیتی و تماس بیگانگان با ساکنان سیاره زمین

 

12 - Secret UFO Files اسرار بشقاب پرنده ها

بررسی اسناد محرمانه ای که سازمان سیا نزدیک به یک قرن سعی در مخفی کردن ، سرکوب ، تحریف و حتی ساختگی جلوه دادن گزارشات مربوط به دیده شدن یوفو ها داشته است .

 

13 - Cattle Mutilations قطع عضو گاو

بررسی گزارش عجیبی از وجود یک گاو که از طریق ابزار های غیر قابل توضیح که شاید مربوط به بیگانگان باشد قطع عضو شده است و شایعاتی در مورد این که شاید عملیات نظامی مخفی می تواند مسئول این فاجعه باشد . قطع عضو و برش زبان حیوانات کاری بسیار سخت است ، زیرا لازم است تا یک سری برش در فک انجام شود تا زبان را استخراج کنند . حال سوال اینجاست که چطور زبان ، چشم ها ، غده پستانی و خون گاو مذکور مفقود شده اند . توجه به این موضوع بسیار با ارزش است زیرا اجساد حیوانات با آسیب های مشابه ، در حدود 6 سال قبل در همین زمین پیدا شدند .

 

14 - The Gray's Agenda دستور کارگری

در فرهنگ عامه به بیگانگان ، خاکستری ها نیز گفته می شود . اگر آن ها در واقع به راستی وجود داشته باشند ، باید بررسی شود که چه طرحی برای انسان ها و آینده ی سیاره ما دارند .

 

15 - China's Roswell راسول چین

رسیدگی به اسرار سنگ های Dropa که حاوی نوشته های هیروگلیفی است . این سنگ ها در یک غار در کوه های چین کشف شده اند . ادعا می شود این سنگ ها توسط بیگانگان نقاشی شده اند . افسانه های چینی درباره 716 قرص سنگی وجود دارد که با نام « سنگ های دروپ » مشهورند . برخی معتقدند این سنگ ها حاوی اطلاعاتی در مورد ارتباطات باستانی با موجودات ماورایی هستند . این قرص های 30 سانتی متری که در غاری در سال 1938 کشف شدند ، شامل مارپیچ های جفتی حروف تصویری هستند که بر اساس گفته ها ، شامل اسناد تاریخی ، نژاد بیگانه ای به نام دروپا هستند که 12 هزار سال پیش در ناحیه ای دور افتاده در چین سقوط کردند . داستان سنگ های دروپا افسانه ای شگفت آور و پر از اسرار ، فریب و توطئه است و امروزه کسانی که به این داستان مشکوک هستند یا آن را باور دارند ، جدالی بر سر هستی این سنگ ها ، معنی آن ها و حتی اسناد وجودیشان دارند . در هر صورت ، سنگ های دروپا امروزه تخیل دانشمندان ، روزنامه نگاران ، تاریخ دانان ، علاقه مندان به بشقاب پرنده ها و ستاره دانان را درگیر کرده است .

 

فصل 2 2005 دارای 15 قسمت با عناوین زیر می باشد :

 

1 - Ancient Aliens بیگانگان باستانی

بررسی متون و آثار ویرانه های باستانی در تمدن گذشته بشر که ممکن است در آن ها شواهدی از تماس و یا برخورد با موجودات فرا زمینی یافت شود . 

 

2 - Area 51 منطقه 51

بررسی مرکز نظامی مخفی معروف به منطقه 51 . فیزیکدانی به نام زوزانا لازار ، در نصب و راه اندازی پروژه های هواپیمایی آزمایشی فعالیت داشته است . وی ادعا می کند که طراحی تکنولوژی مهندسی معکوس را بیگانگان به بشر یاد دادند .

 

3 - Britain's X-Files فایل های x بریتانیا

دست یابی به فایل های مخفی بریتانیا ، نخست وزیران ، افسران سابق نیروی هوایی سلطنتی و حتی خانواده های سلطنتی ، برای یافتن تاریخ عجیب و جذاب پدیده بشقاب پرنده در بریتانیا

 

- Kecksburg UFO یوفو ها در پنسیلوانیا

در سال 1965 گزارشی از سقوط یک شی بلوط شکل در Kecksburg ، پنسیلوانیا شده است که ظاهرا توسط ارتش نگهداری می شود .

 

5 - Majestic 12: UFO Cover Up پوشش بشقاب پرنده ها

بررسی به نگاه کمیته دولتی محرمانه که توسط پرزیدنت هری ترومن انجام شد . پرزیدنت هری ترومن سی و سومین رئیس جمهور آمریکا از حزب دموکرات بود . گفته می شود وی مسئول بازیابی، ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل فن آوری بشقاب پرنده ها بود .  

 

6 - The Day After Roswell روز بعد از ماجرای راسول

بررسی پیامدها و واکنش‌های مختلف پس از ماجرای رازول و سقوط فضاپیمایی بیگانه در نیومکزیکو و احتمال تاثیر کمک موجودات بیگانه در پیشرفت فناوری‌هایی همچون لیزر ، فایبر آپتیک ، مدارهای مجتمع ، بافت‌های فوق‌العاده مستحکم و دید در شب را براساس کتاب «پس از ماجرای رازول» نوشته‌ی سرهنگ دوم فیلیپ جی کورسو و ویلیام بایرنز مورد بررسی قرار می دهیم . کورسو ادعا می‌کند که اولین برخوردش با بیگانگان ، در ژوئیه‌ی سال ۱۹۷۴ در یکی از ماموریت‌های گشت‌ زنی شبانه در پایگاه فورت‌ رایلی در کانزاس روی داده است و با مشاهده‌ی اجساد ای.بی.ای  (گونه‌های زیستی فرازمینی) داخل تعدادی جعبه ، همراه بوده ‌است . وظایف او در سال ۱۹۶۱ به عنوان سرپرست قسمت تکنولوژی‌های بیگانه ، در بخش تحقیق‌ و توسعه‌ ارتش ، شامل تحلیل فناوری‌های بیگانه‌ی مربوط به ماجرای رازول و مهندسی معکوس محصولات فرازمینی به دست آمده جهت فراهم آوردن امکان به کارگیری آن ‌ها در حوزه‌های عمومی فناوری آمریکا بوده است . علاوه‌ براین بسیاری از دانشمندان فعال ، بروز چنین پیشرفت‌هایی را نتیجه‌ی سخت‌کوشی‌ بشر می‌دانند .

 

7 - UFO Hunters شکارچیان بشقاب پرنده

مروری بر تاریخ ، روش ها ، فن آوری ها و فعالیت های پیشگامان علمی در جستجوی حیات فرازمینی .

 

8 - UFOs and the White House بشقاب پرنده و کاخ سفید

کنکاش در کتابخانه های ریاست جمهوری برای کشف شواهدی از دخالت یوفو ها .   

 

9 - Russian Roswell بشقاب پرنده روسیه

نگاهی به فعالیت های توسعه نظامی و کنترل از راه دور روسیه و اتحاد جماهیر شوروی سابق در منطقه 51 .  

 

10 - Real UFOs بشقاب پرنده واقعی

بررسی هواپیمای عجیب ساخته شده توسط نازی ها ، روس ها و ایالات متحده که برخی حدس می زنند توسط تکنولوژی مهندسی معکوس بیگانگان طراحی شده است ، ساخته شده باشد .

  

11 - Beyond the War of the Worlds فراتر از جنگ های جهانی

نگاهی به شیفتگی انسان ها در مورد وجود زندگی در مریخ و ترس از تهاجم بیگانه ها و ترس از آنچه که توسط انسان کمتر شناخته شده است . در سال 1898 رمان  علمی – تخیلی جنگ دنیاها توسط اچ . جی . ولز نویسنده انگلیسی نوشته شد . این رمان شرح تجربیات یک راوی گمنام است که در حومه شهر لندن شاهد هجوم موجودات بیگانه ای از مریخ می شود . نمایشنامه رادیویی که توسط اورسون ولز ، در رادیوی سی بی اس آمریکا اجرا شد ، باعث ترس بسیاری از افراد در آمریکا شد .

 

12 - Texas' Roswell بشقاب پرنده تگزاس

بررسی پرونده مربوط به 1897 که در آن ادعا شده بود یک بشقاب پرنده در طی پدیده ی شفق قطبی در تگزاس سقوط کرده است و خلبان بیگانه آن در یک مراسم تشیع جنازه در قبرستان شهر دفن شده است .

 

13 - Mexico's Roswell بشقاب پرنده مکزیک

نگاهی به حادثه سال 1974 مربوط به یوفو ها در مکزیک که این حادثه توسط مقامات مکزیکی پوشیده شده بود .

 

14 - Brazil's Roswell بشقاب پرنده برزیل

رسیدگی به گزارش فعالیت های بشقاب پرنده ها در سال 1977 در برزیل ؛ طی گفته های مردم محلی از پرواز جسمی شبیه به یک دیسک ، پرتوهایی از آن جسم ساطع می شد که طی دو ماه برافروخته بود . دولت برزیل تمام شواهدی که توسط ویدئو ها و عکس ها ضبط شده بودند را سرکوب کرد .

 

15 - Britain's Roswell بشقاب پرنده بریتانیا

نگاهی به کریسمس معروف سال 1980 و حادثه جنگل رندلزهام که بنا به گزارشات ، در آن یک بشقاب پرنده فرود آمد . اما پایگاه نظامی امنیت ناتو ، این خبر را تکذیب کرد و گفت این شی برای ذخیره سلاح های هسته ای ساخته شده است .

 

توضیحات بیشتر :

 

سرهنگ چارلز هالت colonel Charles Halt معاون فرمانده پایگاه هوایی سلطنتی انگلستان دربنت واترز - وود بریج انگلستان در سال 1980 بود . بنت واترز در سال 1980 بزرگترین پایگاه هوایی تهاجمی تاکتیکی دنیا محسوب می شد چون یکی از پایگاه های کلیدی ناتو بود که باید برای مقابله با هر خطری آمادگی کامل داشته باشد  .سرهنگ هالت در ساعات اولیه صبح 26 دسامبر برای گرفتن دفتر روزانه پلیس به مقر خود مراجعه می کند
دفتر پلیس در واقع یک فهرست زمانی از تمامی اتفاقاتی است که در طی 24 ساعت گذشته رخ داده است  . با ورود سرهنگ هالت به دفتر کارش ، گروهبان کشیک به او گفت دیشب سه تا از پلیس های ما در جنگل دنبال بشقاب پرنده می گشتند ؛ با دفتر تماس گرفته می شود و گفته می شود که شاهد سقوط یک هواپیما بودند و با اعزام افراد به محل ، آن ها شاهد اتفاق عجیبی می شوند و چیز عجیبی را تجربه می کنند  .با توجه به سیاست سکوت و سرپوش گذاری در آن زمان نسبت به وقوع چنین مواردی ، به منشی دستور داده می شود که در گزارش بنویسد : افراد پلیس چند نور را دیده اند و فعلا گزارش را به این شکل ثبت کند  .


 

فصل 3 2006 دارای 13 قسمت با عناوین زیر می باشد :

 

1 - Out of This World خارج از این جهان

تلاش برای پاسخ به سوالاتی نظیر : آیا ما در این جهان تنها هستیم ؟ آیا زمین توسط یک فاجعه ستاره ای از بین می رود ؟ دولت ها در مورد زندگی در خارج از این سیاره چه می دانند ؟

 

2 - Deep Sea UFOs بشقاب پرنده های دریاهای قدیم

نگاهی به گزارش های USOs ، اشیاء ناشناس غرق شده در طول تاریخ ، افسانه های باستانی آتلانتیس ، گزارش های کریستف کلمب ، مشاهداتی در اطراف دریاچه لاگونا و پورتوریکو

 

3 - Alien Engineering, Part 1 مهندسی بیگانگان 1

با استفاده از علوم واقعی نگاهی خواهیم داشت به نظریه هایی که ممکن است توسط بیگانگان مطرح شده باشد . نظریه هایی نظیر ؛ سیستم نیروی محرکه ، انتقال از راه دور و حرکت سریعتر از سرعت نور

 

4 - Alien Engineering, Part 2 مهندسی بیگانگان 2

در ادامه مبحث مهندسی بیگانگان 1 ، به بررسی چگونگی عمل کردن تکنولوژی بیگانگان در دنیای واقعی می پردازیم .

 

5 - Canada's Roswell بشقاب پرنده کانادا

رسیدگی به پرونده سال 1967 و حادثه ای که در آن یک بشقاب پرنده در نوا اسکوشیا واقع در کانادا سقوط کرد .

 

6 - UFO Cults فرقه بشقاب پرنده ها

نگاهی به بشقاب پرنده ها و فرقه های مذهبی بیگانه پرست مانند فرقه ی دروازه بهشت یا دروازه آسمان که اعضای آن به موجودات فرازمینی اعتقاد دارند .

 

7 - UFOs vs. The Government دولت در مقابل بشقاب پرنده ها

نگاهی به پنهان کاری دولت های ایالات متحده ، انگلستان و بلژیک که در مورد وجود یوفو ها اطمینان دارند . 

 

8 - Deep Sea UFOs: Red Alert بشقاب پرنده ها در آب ها – هشدار قرمز

تحقیق در مورد حادثه ی خاموش سال 1992 در جزیره کاتالینا در نزدیکی لس آنجلس

 

توضیحات بیشتر :

 

کانال سانتا کاتالینا ، نواری به پهنای ۴۲ کیلومتر است که لس‌آنجلس را از جزیره کاتالینا جدا می‌کند . بر اساس یافته‌های علمی ، بخش‌هایی از این نوار از روی آب‌هایی می‌گذرد که به اندازه ارتفاع قله اورست عمق دارند و ممکن است بخشی از تاریک‌ترین اسرار جهان را در خود داشته باشند . در سال‌های اخیر تعداد بسیار زیادی از گزارش‌های مشاهده یوفوها که در آب‌های کانال کاتالینا فرو رفته یا از آن بیرون می‌آمدند ، باعث نگرانی‌هایی برای ساکنان منطقه و همین‌طور محققان شده است . پرستون دنت که محقق یوفوهاست ، در این باره می‌گوید: کل این منطقه یکی از نقاط داغ و پر رفت و آمد یوفوهاست. من چیزی بین حدود ۳۰۰ گزارش رویت یوفو در این منطقه ، چه روی آب و چه بر فراز کوه‌های اینجا در دست دارم . او که نویسنده کتاب « یوفوها بر فراز کالیفرنیا » است ، برای حدود ۲۰ سال فعالیت‌های یوفوها را در این منطقه دنبال کرده است . او می‌گوید: « موج عظیمی از مشاهدات در رشته کوه‌های سانتا مانیکا مربوط به تاریخ ۱۴ جون ۱۹۹۲ یا ۲۴ خرداد ۱۳۷۱ است . در آن روز ، چیزی حدود ۲۰۰ جسم ناشناخته دیده شدند . موضوع عجیب و خاص این مشاهده این بود که این اجسام به جای اینکه از سمت بالا و آسمان پایین بیایند ، از پایین به بالا می‌رفتند .
در ساعت ۱۰:۲۴ شب ، چیزی حدود ۲ دقیقه ، آب‌های اقیانوس آرام به شدت نورانی شدند ؛ زیرا صدها جسم بشقاب مانند و درخشان در سکوت مطلق با هم از درون آب بیرون آمدند . آن ها پس از لحظه‌ای تاخیر به سوی آسمان شلیک شدند و آن لحظه‌ای بود که تلفن‌های مردم به اداره پلیس شروع شد . بر اساس تحقیقات دنت ، این گزارش‌ها به گارد ساحلی لانگ بیچ هم رسیده بود . اما آن ها این موضوع را انکار کردند . این اتفاق ، دومین واقعه در نوع خود بود که در سه سال گذشته مشاهده می‌شد .

 

9 - An Alien History of Planet Earth تاریخچه بیگانگان در کره زمین

از زمان جنگ جهانی دوم از سال 1990 وجود شایعاتی در مورد طرح ها و فن آوری های بیگانگان در مورد ساخت هواپیماهای نظامی رونق گرفت . در این قسمت به بررسی و مطالعه در زمینه اتفاق ها و برخوردهای مختلف UFO در کل تاریخ خواهیم داشت .

 

10 - Black Box UFO Secrets اسرار جعبه سیاه

تجزیه و تحلیل جعبه سیاه و کنترل نوار ضبط شده ای در ناسا در مورد برخورد با UFO ها

 

11 - The Pacific Bermuda Triangle مثلث برمودا در اقیانوس آرام

مثلث برمودا , یکی از مرگبارترین مکان ها بر روی کره زمین است . منطقه ای که هواپیماها و کشتی ها بدون هیچ ردی در آن ناپدید می شوند . گرچه مثلث منطقه ای برمودا ، ناحیه معروفی از پدیده‌های مرموز در اقیانوس اطلس است ، اما مثلث بسیار اسرار آمیز و خطرناک‌ تری در آن‌ سوی خلیج ژاپن در اقیانوس آرام وجود دارد که به‌عنوان “مثلث اژدها” شناخته می‌شود . طبق گزارش ها این مثلث اقیانوسی خطرناک ، از زمان اولین گزارش مکتوب در قرن ۱۳ صدها کشتی ، هواپیما و زیردریایی را نابود کرده است . آیا ممکن است گم شدن این کشتی‌ها در اثر شرایط نامناسب اقیانوسی باشند و یا مربوط به چیزی مرموزتر هستند ؟ در این قسمت با دکتر جوآن استاک از کالتک ، ژوزف نیجی از یو.سی.ال.ایف تاکوجی واسادا از دانشگاه توکیو و جونیچیرو نیراساوا کارشناس بشقاب‌پرنده ژاپنی و جونیچی وائویی مصاحبه می‌شود .

 

12 - Hangar 18: The UFO Warehouse پناهگاه 18 انبار بشقاب پرنده ها

بررسی مرموز پناهنگاه 18 واقع در پایگاه نیروی هوایی رایت پترسون که برخی بر این باورند که ارتش ، خرابه ها و اجساد بدن بیگانگان را در آنجا نگهداری می کند .

 

توضیحات بیشتر :

 

در سال ۱۹۴۷ در ایالت نیومکزیکوی آمریکا یک بشقاب پرنده سقوط کرد که توسط ارتش ردیابی گردید . بلافاصله بقایای حادثه و موجودات سرنشین آن را به تاسیسات امنیتی در پایگاه نیرو هوایی رایت پترسون اوهایو و به آشیانه شماره ۱۸ منتقل نمودند و ۳۰ سال حقیقت را مخفی نگه داشتند . بعضی اعضای داخلی تصمیم گرفتند آن چه می دانستند را افشا کنند . در آن زمان برخی عکس های سیاه و سفید به تعدادی از یوفوشناس های آمریکایی ارائه گردید و آن ها قول دادند که بیشتر از یک دهه آن ها را مخفی نگه دارند .

 

13 - Alien Encounters برخورد بیگانگان

بررسی موارد ردیابی ، یوفولوژیست ها که در آن به تجزیه و تحلیل شواهد فیزیکی از برخورد و تماس با موجودات فرازمینی می پردازند . 

 

فصل 4 2007 دارای 3 قسمت با عناوین زیر می باشد :

 

1 - UFOs of the 70's بشقاب پرنده ها ی سال 1970

بررسی بزرگترین دهه فعالیت بشقاب پرنده ها که مربوط به سال 1970 می شود ، زمانی که گزارش ها در مورد دیده شدن و آدم ربایی یوفو ها افزایش یافت . بررسی حوادث دلفوس ، کانزاس و نیومکزیکو .

 

توضیحات بیشتر :

 

1 - حادثه دلفوس : 

يکي از موارد ادعا شده در شهر کوچک دلفوس در کانزاس اتفاق افتاد . مي گويند ساعت 18:30 ۲ نوامبر 1971 راني جانسون ۱۶ ساله در حال انجام کارهاي عادي مزرعه بود که ناگهان با پديده اي روبه رو شد که زندگي اش را دگرگون کرد . او که سرش به کار گرم بود ، ناگهان متوجه صدايي غيرعادي شد . صدا ترکيبي بود از صداي موتور يک ماشين و چيزي شبيه صداي ماشين لباسشويي ، سپس محوطه اطراف او شروع به درخشيدن کرد ؛ انگار پروژکتورهاي متعددي به ترتيب روشن شده و محيط را غرق در نوري مرموز مي کردند . در اين لحظه او متوجه جسمي به قطر حدود ۳ متر شد که در مقابلش در ارتفاع ۳ متري در هوا معلق شده بود . او که از آن چه مي ديد حيرت زده بود ، بعد از چند لحظه به خود آمد و متوجه شد که نور ، صدا و درخشش زمين زير جسم در حال افزايش است . به نظر مي رسيد اين درخشش از زير جسم شناور در هوا به آرامي در حال ريختن روي زمين باشد . چند لحظه بعد ، اين جسم که نور متصاعد شده اش ناگهان به طرزي انفجاري زياد مي شد بالا رفته و دور شد . راني که به دليل شدت نور ، بينايي اش را براي چند لحظه از دست داده بود ، صداي بالا رفتن و حرکت آن را در بالاي درختان محوطه مي شنيد .

 

2 – حادثه کانزاس :

در جولای ۱۸۸۴ یوفویی زحل مانند ، توپی که حلقه ای به دور آن وجود داشت ، در نوروود ایالت نیویورک گزارش شد . علاوه بر این گفته می شود ، جسم سریع السیری در سال ۱۸۷۹ برای مدت کوتاهی بالای سر مردم وحشت زده شهر اورست ایلت کانزاس پرواز کرد .

 

3 – حادثه نیومکزیکو :

در ژوئیه 1947 در شهر رازول ، نیومکزیکو ، شی نقره ای با سرعت زیادی سقوط کرد . یکی از گله داران قطعاتی از آن را پیدا کرد و به پایگاه هوایی گزارش داد . دولت وارد عمل شد و برای اولین و آخرین بار در تاریخ ایالات متحده در روزنامه خبر پیدا شدن یک بشقاب پرنده اعلام شد و در تمام کشور پیچید ولی فردا دولت اعلام کرد اشتباه شده و شی مورد نظر ، یک بالون هواشناسی بوده است .

 

2 - Alien Hunters شکارچیان بیگانه

جست و جویی در تاریخ برای یافتن حیات فرازمینی ها ، تکنولوژی های مورد استفاده ی آن ها ، معرفی پیشگامان و اکتشافات امیدوار کننده در مورد وجود یوفو ها . 

 

3 - Roswell: Secrets Unveiled بشقاب پرنده : پرده برداری از اسرار

بررسی حادثه معروف رازول که برای بسیاری آغاز دوره ای از توطئه ی بشقاب پرنده ها و دولت ها بوده است . بررسی استدلال های پنهان ارائه شده توسط دولت و تلاش برای فاش کردن آنچه واقعا در ژوئیه 1947 اتفاق افتاد .

 


0


قیمت :    14500   تومان


تعداد : 7 DVD
کیفیت : 720p خوب
سال تولید :   2004
قیمت : 14500 تومان
بازديد : 16672
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای