این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

بیگانگان باستانی فصل 2 قسمت 3

 

مستند Ancient Aliens

در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما ، این بار به گونه دقیق تری بررسی می شود . 

 

فصل 2 قسمت 3 : دنیای زیر آب

 

بناهایی باستانی ، در عمق آب ها ؛ شهری پُر رونق در زمانی دور که اکنون در عمق نیم مایلی زیر آب است . شهرهای گمشده‌ای که هزاران سال پیش زیر آب رفتند .
-
 در همه جای دنیا شهرهای غرق شده وجود دارند . بیش از دویست شهر غرق شده ، فقط در منطقه مدیترانه تا به حال پیدا شده است .
-  این چیزی که ما می بینیم ، بقایای شهرها است ، از زمانی که اغلب باستان شناسان به ما می گویند که هیچ شهری در جهان وجود نداشته است .
آیا بناهای زیر آب ، مثال هایی از تمدن های اولیه بشری است ؟ یا اینکه شاهدی است بر مهارت هایی فراتر از بشر اولیه ؟ در این صورت ، از کجا آمده‌اند ؟
-  افسانه‌های بومی به وضوح می گویند که چیزی یا کسی نازل شده و بعد ، دانش ، ناگهان شکوفا شده است .
-  افسانه‌های بسیار زیادی وجود دارد درباره نورهایی که از زیر آب بیرون می‌آیند .
-
 کم‌کم به این نتیجه می رسید که یک نوع پایگاه غریبه‌های باستانی در زیر آب وجود دارد .
 - آیا موجودات فضایی در شکل گرفتن تاریخ ما نقش داشته‌اند ؟ و اگر اینگونه بوده باشد ، چه شواهدی در اعماق آب ها آرمیده است ؟

بیش از هفتاد و یک درصد از سیاره ما یعنی اقیانوس های زمین ، گستره‌ای وسیع و معماهایی کشف ناشده‌اند . با توجه به تاریخ موجود ، انسان تنها می تواند حدس بزند که چه چیزی در زیر سطح اقیانوس ها آرمیده است . اما تکنولوژی نوین به اعماق دست یافته است . کاوشگران سراسر دنیا ، در حال کشف غیر منتظره‌ها هستند . مجموعه‌های زیر آب و بناهایی پیچیده که اسناد تاریخی جنجال‌ برانگیز را به مبارزه می طلبند .


Michael Cremo می گوید :
بقایایی از تمدن های شهری در قسمت هایی از زمین وجود دارند . در خشکی های زمین متعلق به حدود 10،000 و چند سال پیش و این یعنی این که تمدن های شهری هزاران سال قدیمی تر از تصور بسیاری از دانمشندان هستند نظریات علمی می گویند که در دوره‌ای از آخرین عصر یخبندان زمین ، سطح اقیانوس ها بسیار پایین تر از امروز بوده است .


Graham Hancock می گوید : 
یک دنیایی را باید تصور کنید که در آن دو مایل قطر یخ بر روی اروپا و شمال آمریکا به شکل انباشته حجم عظیمی از آب بوده است و ما می دانیم که این یخ در حدود 21،000 سال پیش شروع به ذوب شدن کرده و این ذوب شدن هم در حدود ده هزار سال پیش متوقف شده است . نتیجه اینکه زمین های ساحلی به تدریج در جریان بالا آمدن سطح آب غرق شدند

Graham Hancock می گوید :
در کل دنیا ده میلیون مایل مربع از خشکی ها به زیر آب رفته است . به جرات می توان گفت که اندازه‌ای در حد کل اروپا و چین به کلی از صحنه روزگار محو شدند و به نظر من ، باستان شناسی به اندازه کافی در باره این خشکی های غرق شده و گم شده تحقیق نمی کند .
در حالی که بسیاری از بستر اقیانوس ها همچنان برای هزاران سال کشف ناشده باقی مانده بود ، فیلسوفان و دانشمندان ، غرق در یکی از بزرگترین رازهای دریاها بودند : افسانه کلان شهر گمشده ؛ اتلانتیس .

David Childress می گوید :
می گویند کتاب هایی که درباره «اتلانتیس» نوشته شده ، بیشتر از هر موضوع دیگری است . اما بیشتر دانسته‌های ما از فیلسوف یونانی ، افلاطون به دست آمده که دو کتاب درباره اتلانتیس و کریتیاس نوشته است .

 

در سال 360 پیش از میلاد ، افلاطون «اتلانتیس» را به عنوان شهری بسیار پیشرفته توصیف کرده با دیوارهایی متحدالمرکز ، که 9000 سال پیش از زمان خود او در اوج رونق بوده است .


Michael Cremo می گوید :
توصیفاتی از قصرهای عظیم سلاطین در آن وجود دارد . اشاره می کند که «اتلانتیس» نیروی دریایی عظیمی داشته که برای فتح سایر نقاط دنیا مورد استفاده قرار می گرفته است . این یک تمدن شهری بوده ، بر اساس متون باستانی یونان «اتلانتیس» از همان ابتدا با موجودات فضایی مرتبط بوده است . این شهر به وسیله خدای یونانی : «پوزیدون» کشف شده . «پوزیدون» هم می تواند به عنوان یک فرازمینی محسوب شود که اهل زمین ما نبوده .


Erich von Daniken می گوید :
پوزیدون ، یکی از این فرازمینی ها ، یک زن جوان بسیار زیبا را در زمین پیدا می کند . او این دختر جوان را انتخاب می کند و او را باردار می کند و برای مراقبت از خانواده تازه‌اش «اتلانتیس» را پیدا می کند .

طبق افسانه‌ها پس از شکست در حمله به «آتن» ، مصیبت به جزیره وارد می شودDavid Childress می گوید :
طبق گفته افلاطون ، «اتلانتیس» در یک روز و یک شب نابود شد ه . یک ویرانی فاجعه آمیز که تمامی جزیره و پایتختش را غرق کرده است . بعضی از محققین معتقدند که مردم «اتلانتیس» به شکلی خودشان را نابود کرده‌اند .

طبق گفته «افلاطون» ، «اتلانتیس» در مقابل «ستون هرکول» قرار داشته و محل استقرا ستون هرکول ، آنطور که برخی از محققین می گویند ، پشت «جبل‌الطارق» بوده است .


David Childress می گوید :
مردم باستانی دریای مدیترانه را ترک می کردند تا به اقیانوس اطلس بروند ، این همان مکانی بود که انتخاب کردند، در پشت «ستون هرکول» بین اسپانیا و مراکش .  

در سوی مقابل اتلانتیس ، مجمع الجزایر باهاماس قرارگرفته است ، درست در جنوب شرقی «فلوریدا» . در اینجا بود که در سال 1968، یک باستان شناس به نام «جی. میسن ولنتاین» مدعی شد که بخشی از «اتلانتیس» را یافته است ، وقتی که صخره‌ای غیر طبیعی را در خارج از سواحل جزیره «بمینی» شمالی پیدا کرد .


John Van Auken می گوید :

در حدود عمق 12 تا 18 فوتی آب قرار گرفته ، بنابراین به راحتی می توانید آن را ببینید . در ابتدا ، دانشمندان فکر کردند که این ها فقط صخره‌های ساحلی هستند ، اما دانشمندان دیگری که در کار اکتشاف معبر «بمینی» بودند ، متوجه شدند که صخره‌های ساحلی با یک تعادلی که سنگ ها در بین آن ها ایجاد می کردند ، روی هم سوار شده‌اند . طبیعت چنین کاری را انجام نمی دهد ، این کار انسان است . آن ها متوجه شدند که این یک لنگرگاه است ، یا یک موج شکنی است برای یک لنگرگاه . از لبه‌های کم عمق «بمینی» تا داخل «گلف استریم» در عمق 300 فوتی آب ، ما مجموعه‌های پیچیده زیادی را پیدا کردیم که به نظر می رسید بقایای شهری باستانی با ساختمان ها ، جاده‌ها ، راه ها و بناهایی هستند که همه از مرجان پوشیده شده‌اند .

 


0


قیمت :    7000   تومان


تعداد : 1 DVD
کیفیت : 1080P HD عالی
سال تولید :   2010
قیمت : 7000 تومان
بازديد : 2730
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای