این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

بیگانگان باستانی فصل 2 قسمت 1

 

مستند Ancient Aliens

 

در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما ، این بار به گونه دقیق تری بررسی می شود .  

 

فصل 2 قسمت 1 : مكان های اسرارآمیز

 

مکان های خاصی در سراسر دنیا ، قرن ها است که موجب سرگردانی دانشمندان و محققان شده‌اند . مکان هایی با نام هایی چون : حوزه سکوت ، دروازه خدایان و مثلث برمودا . بازدیدکنندگان این مکان های اسرارآمیز ، بر این باورند که ما در گذشته مورد ملاقات «موجودات فضایی» واقع شده‌ایم . آیا غریبه‌های باستانی حقیقتا به ما در شکل دادن جهانمان کمک کرده‌اند ؟ اگر چنین بوده باشد ، آیا تمرکز آن ها بر روی مکان هایی معین بوده است ؟ آیا درک بهتری از سرکشی غریبه‌های باستانی ، می تواند قفل معماهایی را که در ورای برخی از اسرارآمیزترین مکان های دنیاست را بگشاید ؟ احتمالا مشهورترین و یا شوم‌ترین مکان اسرارآمیز جهان ، مثلث برمودا است . قرن هاست که این پهنه اقیانوس که بیش از 500،000 مایل مربع را در پوشش خود دارد و در مکانی بین میامی ، پورتوریکو و برمودا واقع شده است و موجب پریشانی دانشمندان قایق رانان باتجربه و حتی کاوشگران ارتشی شده است .
 


Philip Coppens می گوید :

هواپیماها ناپدید می شوند ، انواع متفاوتی از نورهای عجیب دیده شده ، اتفاق هایی خیلی عجیب که همه در این گوشه تنگ اقیانوس اطلس جمع شده‌اند .


Michael Bara می گوید :
کشتی ها کاملا خالی پیدا می شوند . بدون هیچ علامتی از درگیری ؛ همه ی خدمه ناپدید شده‌اند .


Gian J. Quasar می گوید :

این چیزی است که کاملا حقیقت دارد . در مدارک موجود هست که همه رفته‌اند ؛ آنهم در یک هوای عادی . این برای من یک پدیده فوق طبیعی نیست . بلکه چیزی است که هنوز توضیحی برای آن نیست .

چه چیزی باعث شده است که کشتی ها و هواپیماها بدون هیچ ردی ، ناپدید شوند ؟ چرا تجهیزات هوانوردی و جهت‌یابی از کار می‌افتند و یا سرعتشان خود به خود تغییر می کند ؟ اسناد تاریخی کشتی ها نشان می دهد که معماهای «مثلث برمودا» بسیار قدیمی تر است از آنچه که بسیاری از مردم فکر می کنند.

Jason Martell می گوید :

واقعا توجه نسبت به مثلث برمودا با کریستوفر کلومبوس شروع شد . با حساسیت در جهت‌یابی و بسیار قابل احترام بودنش به عنوان یک ملوان ، سفرنامه‌اش ، دنیای جدید یا همان آمریکا را بسیار روشن توصیف می کند و اینطور بود که کلمبوس به منطقه‌ای رسید به نام مثلث برمودا ، او نوشته که قطب‌نما بد عمل کرده . شب بعد ، او یک گوی آتشین بزرگ را می بیند که با اقیانوس برخورد کرده است .


Philip Coppens می گوید :
او نورهای عجیبی را دیده ، شاهد این بوده که پدیده‌های جوّی عجیبی در آنجا اتفاق می‌افتد . بنابراین مسئله این است که داستان «مثلث برمودا» تنها یک اسطوره مدرن یا متمدنانه و استادانه قرن بیست و یکم نیست بلکه به همان قدمتی است که مردم آن منطقه با آن برخورد داشته‌اند .


در حدود 450 سال پس از کلمبوس ، در 5 دسامبر سال 1945 ، ارتش ایالات متحده ، حیرت‌انگیزترین اتفاق اسرارآمیز را در مثلث برمودا تجربه کرد . در ساعت 2:00 بعداز ظهر ، پنج بمب‌افکن دریایی آمریکا ، از پایگاه دریایی خود در فورت لادردل فلوریدا ، طی یک تمرین روتین ، به پرواز در آمدند ، اما در مدت کوتاهی پس از آغاز ماموریت دو ساعته ، هر پنج هواپیما ناگهان گم شدند . معما وقتی پیچیده‌تر شد که نیروی دریایی ، هواپیمای نجاتی را روانه کرد که آن نیز ناپدید شد . شش هواپیما همه در پرواز با خلبان هایی با تجربه ، به مغاک گمنامی رفتند .


Gian J. Quasar می گوید :
این موضوع همه را به شکلی عجیب مصیبت‌زده کرد . این دیگر دوره تمدن نوین بود ، رادار هست ، رادیو هست و با این حال پنج هواپیما ناپدید می شوند !

Philip Coppens می گوید :
سوال این هست که: همه این ها کجا رفتند ؟ واقعا شبیه به این هست که آن ها از واقعیت دنیای ما دزدیده شده‌اند و به جای دیگری رفته‌اند و البته ، این که آن «جای دیگر» چه هست ، معمای مثلث برمودا است . 

چند نفری در طی این سال ها زنده مانده‌اند تا بتوانند چیزی از این واقعه غیرمعمول بگویند که برای آن ها در مثلث برمودا اتفاق افتاده است . خلبان آمریکایی ، بروس گرنن یکی از استثناها است .

در1970 گرنن ، به همراه پدرش و یک همکار تجاری ، از باهاماس به فلوریدا در پرواز بودند . گرنن خبر داد که ، ابر عجیبی مستقیما به سوی هواپیمای آن ها می‌آید . آنگونه که «گرنن» شرح می دهد، ابر ، تغییر شکل داده و به یک تونل شبیه به دونات یا یک گرداب تبدیل شد .


Bruce Gernon می گوید :
تونل در ابتدا خیلی بزرگ بود ، اما بعد به طور تدریجی کوچک شد . وقتی که من به داخل تونل نفوذ کردم ، یک اتفاق باور نکردنی افتاد . خطوطی فرم گرفتند . مثل اینکه به درون یک لوله تفنگ نگاه کنید ؛ چون خطوط به آهستگی برخلاف عقربه ساعت می چرخیدند . من با نوعی الکتریسیته برخورد کرده بودم . نوعی چراغ چشمک زن که روشن و خاموش می شد و تنها چیزی که می توانستم ببینم یک مه خاکستری زرد عجیب بود . من آن را « مه الکترونیک » می نامم . متوجه شدم که ابزار هواپیمای من کار نمی کنند و در همان زمان حس کردم که احساس عجیبی دارم .
گرنن می گوید که وقتی او بالاخره از تونل خارج شد ، با برج مراقبت میامی تماس گرفت ، اما آن ها نمی توانستند هواپیمای او را بر روی صفحه رادار ببینند .

Bruce Gernon ادامه می دهد :

و حدود سه دقیقه بعد ، مسئول برج مراقبت دوباره وصل شد در .حالی که به شدت هیجان زده بود . او توانست من را در آسمان  میامی شناسایی کند و من هیچ نمی توانستم باور کنم ، چون من فقط برای 33 دقیقه پرواز کرده بودم . در حالی که این زمان باید بیشتر به یک ساعت و سه دقیقه نزدیک باشد .

آیا چنین اختلاف زمان و مکانی ، حقیقتا اتفاق می‌افتد ؟ آیا ممکن است که موجودات فضایی هم از چنین دروازه‌ای برای سفر به زمین استفاده کنند ؟ بر اساس نظریه ی عمومی نسبیت آلبرت آینشتاین ، امکانش هست .


Jason Martell می گوید :
از طریق قواعد آینشتاین و توانایی خم کردن فضا با استفاده از کشش جاذبه ، خیلی محتمل هست که ادوات موجودات فضایی بتوانند به طریقی به حد بالای انرژی در مناطقی مثل مثلث برمودا برسند که به آن ها اجازه می دهد تا انرژی را قطع کنند . اگر شما بتوانید این کار را انجام دهید ، یک خط سرعت و مهار نوعی از اجزاء اضافه و یا انرژی اکتسابی از این مکان ها، ایجاد می شود ، برای رساندنتان به جایی که می خواهید بروید .

Michael Bara می گوید :

اتفاقی که می‌افتد این است که هر زمان که شما انرژی ذخیره شده‌ای دارید ، به خصوص از یک جای بالاتر ، یا یک بُعد بالاتر ، به صورت چرخشی بیرون می‌آید . می چرخد و دوران دارد تا به آن انرژی اجازه دهد از دروازه عبور داده شود . بنابراین به وسیله بعد ، انتشار چنین انرژیی به صورت گردابی خواهد بود . پس یک گرداب و یک دروازه عبور ، یکی هستند .
 

به این دلیل که کرم‌چاله‌ها به صورت تئوریک در جهان پراکنده‌اند ، آیا این نوع از دروازه‌های عبور می توانند در مناطق کوچکتری بر روی زمین هم باشند ؟ اگر اینطور باشد ، آیا لایه‌های الکترومغناطیس ، کلید کشف آن ها خواهد بود ؟

 

 


0


قیمت :    7000   تومان


تعداد : 1 DVD
کیفیت : 1080P HD عالی
سال تولید :   2010
قیمت : 7000 تومان
بازديد : 2852
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای