این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

بیگانگان باستانی فصل 1 قسمت 3

 

مستند Ancient Aliens

 

در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما ، این بار به گونه دقیق تری بررسی می شود . 

 

فصل 1 قسمت  3 : ماموریت

 

برای قرن ها بشر تصور می کرد که زندگی تنها در اینجا ، روی «زمین» وجود دارد . اما امروزه بسیاری از دانمشندان در این که ما تنها نیستیم هم عقیده‌ هستند:

- عملا تمامی تمدن های بشری که تا کنون وجود داشته‌اند ، به ما می گویند که ما در این جهان تنها نیستیم .

- در زمانی بسیار بسیار دور ، موجودات فضایی به اینجا آمده‌اند و در خلال یک دستکاری عمدی در ژن های ما ، ما شدیم انسان .

- ما در تئوری ، یک تمدن جهانی هستیم که موجودات فضایی در آن دخالت داشته‌اند و انسان هایی هستیم که امروز می بینیم و احتمالا زاییده ژنتیکی همین غریبه‌ها .

- اگر ما میهمانانی داشته‌ایم ، احتمالا آن ها همیشه اینجا بوده‌اند .

 

در بیستم جولای 1969، ماموریت آپولو 11 به انجام رسید و دو انسان «نیل آرمسترانگ» و «باز آلدرین» قدم به ماه گذاشتند . این اولین بار در تاریخ بود که موجودی خانه را ترک کرد و به سیاره‌ای غریبه قدم گذاشت . آیا ما واقعا اولین موجود در جهان بودیم که توانایی سفر به دنیایی دیگر را داشتیم ؟ با توجه به وسعت جهان و میلیون ها سال زمانی که طی شد تا کهکشان به وجود آید، آیا دشوار است باور اینکه چنین اتفاقی در میلیون ها سال پیش ، برای هزارها بار تکرار شده باشد؟

تئوری «فضانوردان غریبه باستانی» فرض را بر این می گیرد که هزاران هزار سال پیش و حتی ماقبل تاریخ ، زمین میزبان فضانوردانی از دنیایی دیگر بوده است . اما اگر این غریبه‌ها به راستی به زمین سفر کرده‌اند هدفشان چه بود ؟ تحقیق ، غارت ، مطالعه ، شکار و یا زایش ؟

وقتی «آرمسترانگ» و «آلدرین» به تفحص پیرامون آنچه در اطرافشان بود پرداختند ، دریافتند که «ماه» یک منطقه بایر است . به نظر چیزی بیش از کویری حاوی سنگ و غبار نبود . اما در 1986 ، آزمایشات بیشتر نشان داد که سطح ماه در واقع حاوی مقادیر زیادی از «هیلیوم - 3» است ، منبعی بسیار غنی از سوخت بدون آلودگی و بدون رادیو اکتیو است . متخصصین برآورد کرده‌اند که اگر یک شاتل فضاپیما از این سوخت پر شود ، می تواند همه انرژی لازم ایالات متحده را برای سراسر سال تامین کند . ناوگان های فضایی در جستجوی منابع طبیعی ، ماه و سایر کرات را درنوردیدند . آیا این می تواند توضیحی برای اینکه چرا زمین میزبان و مقصد مسافرانی از جهان هایی دیگر بوده است ، باشد ؟ اما اگر هزاران سال پیش ، حفاران غریبه به زمین آمده‌اند، آیا شاهدی بر این ادعا وجود دارد ؟

بین 3500 تا 1900 سال پیش از میلاد مسیح ، منطقه حاصلخیز عراق بین رود دجله و فرات سرزمین «سومریان» بوده است . سومریان از اولین تمدن هایی بودند که شهرها را با شبکه خیابانی میادین ، سنگفرش ، سیستم فاضلاب بنا کردند و با فرهنگ کشاورزی آشنا بودند . سومریان همچنین اولین سیستم نوشتاری شناخته شده را اختراع کردند که با استفاده از الفبای میخی روی لوح های گلی نقش بسته می شد .

در قرن نوزدهم ، باستان شناسان توانستند در خرابه‌های نینوا 22000  فقره از این لوح ‌های گلی را کشف کنند . پس از ترجمه ، متون نوشتاری شرح حکایات بسیاری بود که شبیه به داستان های «انجیل یهودی- مسیحی» بودند . همه داستان های متنوع اعم از : «قصه آفرینش» ، «داستان سیل» ، «قصه آدم و حوا»، همه پیش از این ها متعلق به «سومریان باستان» بوده است .

در سال 1976 ، «زکریا سیچِن» نویسنده و مترجم متون «سومری» در کتابی تحت عنوان «تاریخچه زمین» نوعی از نسل خارجی را توصیف می کند که به «آنوناکی» معروف بوده‌اند و به زمین آمده‌اند تا «طلا» استخراج کنند . زکریا سیچن ، اساسا معتقد است که دلیل آمدن بیگانگان به کره زمین وجود طلا بوده است . بیگانگان به طلا برای اتمسفر خود نیازمند بوده اند و ظرفیت طلا در اتمسفر آن ها به آخر رسیده بود ، پس به زمین آمده‌اند تا طلا استخراج کنند و به محل زندگی خود ببرند . اما چرا طلا ؟ چه خواص ویژه‌ای در این فلز گران بها وجود دارد که ممکن است آنقدر با اهمیت باشد که ارزش سفر کهکشانی را داشته باشد ؟
 

دکتر Michael Dennin, PH.D می گوید :

من فکر می کنم طلا برای موجودات فضایی ، منبع مهمی بوده باشد ، همان طور که برای ما هست . برای هر نوع فرم حیات که بتواند به درجه ای از توانایی در تکنولوژی رسیده باشد ، استفاده از الکتریسیته امری ضروری است . از ویژگی های خاص طلا می توان به رسانا بودن ، خاصیت چکش‌خواری ، قابلیت آن در جا گرفتن در سیم های برق ، استفاده از آن در اندازه‌ای بسیار کوچک به عنوان عنصر تک واحدی ، آن را به یک منبع تکنولوژی خارق‌العاده تبدیل می کند .

علاوه بر این یکی از هیجان‌انگیزترین بحث ها وجود منبعی از انرژی به نام اثر ترمو الکتریک است که می تواند حرارت را بگیرد و مستقیما به الکتریسیته تبدیل کند ؛ یک منبع کاملا خوب و بدون آلودگی از انرژی .  


0


قیمت :    7000   تومان


تعداد : 1 DVD
کیفیت : 1080P HD عالی
سال تولید :   2010
قیمت : 7000 تومان
بازديد : 2611
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای