این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

بیگانگان باستانی فصل 1 قسمت 2

 

مستند Ancient Aliens

 

در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما ، این بار به گونه دقیق تری بررسی می شود .

 

فصل 1 قسمت 2 : میهمانان

 

گزارش ها از مشاهده «یو اف او» از هر نقطه جهان می رسند :

- من به عرشه یک فضاپیما با قطر 200 فوتی در صحرای «موهاوی» برده شدم و...

  -من دو نور بزرگ درخشان واقعی را در هوا دیدم ...

اغلب مردم معتقدند که این موجودات بیگانه پدیده‌ای مدرن هستند ، اما واقعیت این است که آن ها از هزاران سال پیش همواره گزارش شده‌اند . بر اساس تجربه ، هر تمدن انسانی با موجودات فضایی در تماس بوده است . در هند ، در اسراییل ، ماین ها و آزتک ها . باور اینکه گروه یا گروه هایی از موجوداتی غیر از انسان ، الهام بخش ما بوده‌اند ، یک حقیقت است .

 

رازوِل نیومکزیکو : 

 

این شهرستان خفته در جنوب غرب آمریکا زمانی به خاطر وجود پایگاه بزرگ هوایی‌اش بسیار شناخته شده بود . اما همه چیز در 1947 تغییر کرد و آن زمانی بود که یکی از ساکنان محلی در سال گذشته خبر داد که یک فضا پیما در ملک او سقوط کرده است . چند هفته بعد ، ارتش آمریکا مجوز انتشار تایید موجودیت یک فضاپیمای خارجی را صادر کرد . یک روز پس از آن ، ارتش بیانیه خود را تغییر داد و اعلام کرد که آنچه آن ها یافته‌اند ، یک بالون هواشناسی ا‌ست . این گزارشات متناقض ، همه ی دنیا را لرزاند و نام «رازول» به اسم رمزی تبدیل شد که برای همیشه اشاره به میهمان های فضایی و اسرار مربوط به آن ها است . تفسیر سرپوش گذاشتن بر حادثه «رازول» کار دشواری است . امروز، نظریه عمومی با ارائه یک سرشماری این است که نیمی از جمعیت جهان بر این باورند که موجوداتی دیگر یا در گذشته به اینجا آمده‌اند، و یا در حال آمدن به اینجا هستند. اما آنچه که مردم را وادار به این باور میکند چیست ؟ وقتی برای اولین بار انسان بر ماه فرود آمد، تصور ما از جهان برای ابد تغییر کرد . این اتفاق تاریخی ، سوالی را بر انگیخت که اگر انسان می تواند با موفقیت ، راه خود را در فضا بیابد و جهان هایی دیگر را کشف کند ، چرا موجودات دیگری از نقاط دیگر جهان نتوانند همان کار را انجام دهند؟ و شاید هم قبلا در صدها و شاید هزاران سال پیش همین کار را کرده‌اند؟

 

 


0


قیمت :    7000   تومان


تعداد : 1 DVD
کیفیت : 1080P HD عالی
سال تولید :   2010
قیمت : 7000 تومان
بازديد : 2726
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای