این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

بیگانگان باستانی فصل 1 قسمت 1

 

مستند Ancient Aliens

 

در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما ، این بار به گونه دقیق تری بررسی می شود . 

 

فصل 1 قسمت 1 : شواهد

 

ماشین های سنگین ، صخره‌های سخت را می‌برند . حمل سنگ های چندین تنی ، هواپیماهای مدرن میلیون ها انسان را هر روز در سراسر دنیا جابه جا می‌کنند و موشک های فضایی انسان را به ستاره‌ها می فرستند . آیا این ها نتیجه ی تکنولوژی مدرن و پیشرفته است؟ و یا اینکه شواهدی داریم که نشان دهد این دستاوردهای باور نکردنی از هزاران سال پیش در زمین وجود داشته‌اند ؟ آیا انسان اولیه می توانسته است دانش را فراتر از حتی زمان کنونی ما فرا گرفته باشد؟ و اگر چنین بوده است این دانش از کجا آمده؟ عده ای می گویند مردم در زمان های دور با موجوداتی غیر زمینی ملاقات کرده‌اند و آن ها تکنولوژی علمی را به ما بخشیده‌اند . میلیون ها نفر در جهان بر این باورند که ما در گذشته با موجوداتی فضایی ملاقات داشته‌ایم . آیا این «غریبه‌های فضایی» در شکل گرفتن تاریخ ما نقش داشته‌اند ؟ 

بسیاری از جویندگان گنج معتقدند که شهر افسانه‌ای طلا «اِل دورادو» در جنگل هایی انبوه و کوه هایی صعب‌العبور در کلمبیا در زیر سایه‌بان ضخیم درختان پنهان است . در حالی که این کلان‌شهر افسانه‌ای هرگز کشف نشده است . در اوایل قرن بیستم، دزدان مقبره، در جستجوهای خود در اطراف رودخانه «مَگدالینا» به گورستانی 1500 ساله برخورند که متعلق به تمدنی کلمبیایی موسوم به «تولیما» بود. در کنار همه اشیاء کشف شده ، صدها مجسمه کوچک طلا به اندازه‌های دو تا سه اینچی نیز پیدا شد . بسیاری از آن ها شبیه ماهی و حشرات هستند . اما به هر حال، از آن صدها شیء کشف شده که یادآوری باستانی از جت‌های جنگنده امروزی است . دارای شکلی مثلثی دم بالابرنده ، بخش تعادلی و بدنه هواپیما، و هیچکدام هیچ شباهتی به هیچ چیزی در طبیعت ندارند . آیا این اشیاء طلایی می توانند گواهی بر ملاقات «فضایی ها» در گذشته باشند؟

 

 


0


قیمت :    7000   تومان


تعداد : 1 DVD
کیفیت : 1080P HD عالی
سال تولید :   2010
قیمت : 7000 تومان
بازديد : 2714
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای