این سایت در حال به روز رسانی می باشد
برای خرید با شماره
09126106128
تماس بگیرید

( 0 )
صفحه اصلی         ثبت شکایات         قوانین و مقررات         درباره با ما         تماس با ما    
دسته بندی محصولات
پروفایل کاربری
بهترین ها
محصولات ویژه
پیگیری سفارش
مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi
تبلیغات

بیگانگان باستانی فصل 1 قسمت 0

 

مستند Ancient Aliens

 

در این مجموعه با حضور نویسنده معروف جهان و صاحب «نظریه بیگانگان باستانی» یعنی «اریش فون دنیکن» مسئله حضور موجودات هوشمند فرازمینی در فرهنگ و تمدن باستان ما ، این بار به گونه دقیق تری بررسی می شود .

 

فصل 1 قسمت 0 : خدایان ، ارابه‌هایشان و فراتر از آن

 

در بیستم جولای 1969 فضانورد «نیل آرمسترانگ» و «باز اَلدرین» اولین انسان هایی نام گرفتند که قدم بر ماه گذاشتند . نیل آرمسترانگ : این تنها یک گام کوچک بشر است ، تنها یک قدم ، یک جهش عظیم برای نوع بشر . درست مثل غریبه هایی از جهانی دیگر ؛ امروزه هر چه که به تصور می آمد به نظر امکان‌پذیر می رسد . اگر بشر می تواند به آسمان سفر کند و به کره‌ای دیگر برود چرا موجوداتی از کرات دیگر نتوانند از زمین دیدن کنند ؟ افسانه ای که با ظهور «یو اف او» به یک تئوری بدل شد که فضایی هایی غریبه در گذشته‌ای دور از زمین دیدن کرده‌اند و به عنوان «خدایان» شناخته شده‌اند . اما اگر این ماجرا حقیقت داشته باشد ، آیا نباید هیچ شاهدی بر این ادعا وجود داشته باشد ؟ دلایل اثبات این ماجرا احتمالا همه جا در پیرامون ما بوده است . در ماه «می» 2008 بیانیه تکان دهنده واتیکان منتشر شد . برای اولین بار در تاریخ دو هزار ساله این مذهب کلیسای کاتولیک تصدیق کرد که : امکان وجود موجودات هوشمند دیگری در کرات دیگر وجود دارد و باور موجودات فرازمینی هیچ منافاتی با باورمندی به «خدا» ندارد .

 

Dr. Luis Navia می گوید :

این به معنای آن است که ما وارد دوره‌ای می شویم که در آن ، جهان قابلیت اینکه به گونه‌ای دیگر از آنچه که تا کنون تصور می شده است ، توصیف شود و اگر این یک حقیقت پذیرفته شده برای ما باشد ، چرا نتواند برای «دیگر موجودات» هم باشد؟ موجودات دیگری در جهان که توانسته‌اند از زمین ما دیدار کنند و شاید ما را به فرهنگ کهنمان راهنما بوده‌اند اما این بخش ، چرخشی ناگهانی حول افکار مذهبی دارد . آیا کلیسا می توانسته است تحت تاثیر دستاوردهای اخیر علمی واقع شده باشد؟

در سال2002 ماهواره «اودیسه» بر روی کره «مارس»(مریخ) میزان قابل توجهی از یخ را در زیر سطح مارس گزارش کرد . وجود یخ و امکان وجود آب ، می تواند امکان وجود زندگی در کرات دیگر را تقویت و یا حتی اثبات کند . بعد از ده ها سال تحقیقات فضایی و گشت زنی های رباتیک ، ایده بازگشت بشر به فضا ، به کره مارس و سایر کرات باز مطرح شد و یادآور این نکته شده که انسان و موجودات فرازمینی در گذشته با هم برخورد داشته‌اند . در 1968، و تنها یک سال پیش از سفر نیل آرمسترانگ به فضا کتابی منتشر شد که برای همیشه مسیر ذهنی بسیاری از دانشمندان محافل مذهبی و محافل خلاق را ، در باره ترسیم چهره کره خاکی مان تغییر داد . کتابی نوشته نویسنده سوییسی «اِریک وان دانیکِن» به نام «ارابه خدایان» تلاشی بود در جهت اثبات مسافرانی فضایی که هزاران سال پیش از زمین دیدن کرده‌اند .

 

Erich von Daniken می گوید : من وقتی جوان بودم در یک مدرسه کسالت آور کاتولیک تحصیل می کردم . در این مدرسه ما باید بخش هایی از انجیل را از زبان یونانی به لاتین و از لاتین به آلمانی ترجمه می کردیم . برای مثال ، اولین فصل سوره موسی بودد : پیش از اینکه خداوند متعال بر کوه مقدس نازل شود فرمان رسید که موسی دروازه‌ای پیرامون کوه بسازد در غیر این صورت مردم اسراییل دچار بلا خواهند شد . من شوکه شدم ؛ به خودم گفتم : این غیر ممکن است . خدایی که من می شناسم ، هرگز نیازی به یک دروازه برای مراقبت از خود یا اسراییلی ها ندارد . این ها چه می گویند ؟ به بیانی دیگر جستجوی من آغاز شد . من شروع کردم به خواندن هزاران صفحه از آغاز پیدایش دین و ابتدای پیدایش اسطوره‌ها . همواره همان داستان بوده است ، البته با نام ها و قهرمان هایی متفاوت ، اما همیشه کسی از آسمان بر انسان نازل شده . من اصلا نمی توانستم این مطلب را بفهمم . مردم قدیم فکر می کردند این ها، خدایانی هستند . من کاملا شوکه و متعجب بودم . از خودم پرسیدم : آیا انسان های اولیه به جای خدایان ، تحت تاثیر موجودات فضایی نبوده‌اند؟ و اگر اینطور است، همانطور که من همیشه گفته‌ام راه اثبات آن چیست؟ شما همیشه در چنین شرایطی سعی می کنید حداقل نشانه‌هایی پیدا کنید و این همان کاری است که من 45 سال است انجام می دهم . با وجود شواهد موجود تصویری، هنری و باستان شناسی شما نشانه‌هایی از این مدعا را در سراسر تاریخ ادبیات همه ملل نیز می بینید . صدها دلیل و مدرک وجود دارد که شما دیگر قادر به انکارشان نیستید .  


Erich von Daniken  می گوید :

زمان مناسب فرا رسیده بود زیرا همه درباره امکان سفرهای فضایی و امکان وجود فرازمینی ها صحبت می کردند . همه این ها به شکلی غیر قابل توصیف به هم متصل شد بدون اینکه هیچ برنامه‌ریزی شده باشد  .
 


0


قیمت :    7000   تومان


تعداد : 1 DVD
کیفیت : 1080P HD عالی
سال تولید :   2010
قیمت : 7000 تومان
بازديد : 2991
زیر نویس : ندارد
امتیاز : بدون رای